Електронен дневник

Уча.се

Moodle

Четвъртокласничка с бронзов медал от Коледното математическо състезание

Десислава Андреева Вътева от IVб клас спечели бронзов медал от XXVII -то Коледно математическо състезание.

Браво, Десислава! Пожелаваме ти успешна 2020 година!

 

Две шестокласнички и две петокласнички се класираха за областен кръг на олимпиада по БЕЛ

Мая Радева и Мая Петрова от 6. „б” клас, Мария Георгиева от 5. „б” клас и Надежда Атанасова от 5. „в” клас се класират за областен кръг на олимпиадата по БЕЛ, след като показаха отлични резултати на общинския кръг, който се проведе на 4 декември т. г.

Поздравяваме четирите момичета и им желаем отлично представяне и на областния кръг на олимпиадата по български език и литература през февруари.

 

Прзьори в конкурс за рисунка получиха грамотите си в замък

Александра Бонева, Габриела Кирова, Радостина Димова и Даниела Генова бяха наградени днес в замъка „Влюбени във вятъра”, край Созопол, във връзка с призовите си места в конкурса за рисунка и пластика на тема „Замъкът след 100 години”. Момичетата бяха придружени от техния учител по изобразително изкуство г-жа Милена Димитрова. След награждаването Алекс, Габи , Радост и Дани се разходиха в градините на замъка и се насладиха на произведенията на изкуството и архитектурата.

 

 

 

 

Отличените деца от състезанието "Млад родолюбец"

Отлично представяне на наши ученици в състезанието „Млад родолюбец”, част от поредицата „Многознайко”

Златни медали за:

Деляна Робева, Димитър Илиев, Уляна Методиева, Калоян Недев,Борислав Близнаков, Пламен Колев, Дария Георгиева, Калоян Терзиев, Пея Иванова, Мария Янева, Мария Манчева, Александър Стаматов, Стилиян Тахтаджиев, Михаела Костадинова, Белослава Атанасова, Николай Йорданов, Георги Георгиев, Тодор Митев, Сияна Петкова, Петър Донев, Теодора Петрова, Георги Шопов, Мария Гайдова, Даниел Николов, Мая Александрова, Сияна Стойчева, Аслъ Алиосман, Стефани Ганева, Стиляна Томова, Веселин Вълканов, Дарина Моллова, Гергана Ганчева.

Сребърни медали за:

Бисер Карагьозов, Туче Али, Моника Маджарова, Калоян Дросев, Ангел Недев, Дария Близнакова, Кристияна Балджиева, Даниела Генова, Християн Костадинов, Генадий Роев, Симона Симеонова, Десислава Вътева, Даниел Николов, Златомир Вътев, Даниел Стоев, Адрияна Дерменджийска, Димитър Петков, Благовест Григоров, Атанас Димчев, Ангел Ангелов, Теодор Александров, Деян Михов, Елица Димова, Данаил Янъков.

Бронзови медали за:

Марина Маринова, Димитър Янев, Деа Ботева, Елица Станева, Димитър Пехливанов, Преслав Станимиров, Пламен Момчев, Джем Басриев, Дария Соколова, Даниел Георгиев, Атанас Красимиров, Елис Алимолла, Ая Лозева, Лора Грънчарова, Мартин Топалов.

Честито на всички медалисти!

Baner1
baner2
baner3